Proč PURE?

Hodnota za Vaše peníze

Profesionální kvalita

S řadou Pure není možné cokoliv srovnávat, je totiž výjimečná v mnoha směrech.
Pokud chcete získat něco víc nejenom pro vaše rostliny, ale také pro naše společné životní prostředí a tak i pro vás osobně, určitě se budete chtít dozvědět více o inovacích firmy Pure.

Neprodáváme pouze hnojiva

Dostanete zpět co dáváte - tato slova jsou prověřena lekcemi života, a proto jistě platí i v přírodě. Pokud pouze "krmíte" své rostliny, oni pro vás pak také neudělají nic víc. Ale my chceme o tolik víc - zdravé lidi a zdravé rostliny, krásu, potěšení a chuť.
Tak přehodnoťte svou matematiku, chemická hnojiva dají vašim rostlinám jen 20%. Dejte nám možnost odhalit pro vás zbývajících 80%.
PURE – 100% přírody.

Nemoci rostlin jsou eliminovány

Choroby rostlin se léčí uvnitř rostliny, stimulováním produkce fytoalexinů. Jsou to látky, které za normálních okolností vytváří rostlina samovolně a tím léčí své nemoci.
Pure používá substance z řas (laminarin). Tento speciální extrakt stimuluje produkci fytoalexinů. Díky tomu PURE pomáhá rostlinám v odolnosti proti nemocem.

Více květu a silnější růst

Produkty PURE obsahují vysokou koncentraci přírodních signálních látek. Každý z těchto zvláštních látek má vlastní pozitivní účinek na rostlinu. Například můžete očekávat utvoření více květů, které žijí déle a rostliny mají znatelně více energie pro svůj optimální růst.

Tekuté slunce

Všichni jsme si dobře vědomi skutečnosti, že rostliny potřebují pro svůj růst sluneční světlo, ale to není bohužel v interiéru vždy dostupné. PURE za vás tento problém vyřešil přidáním tekutého slunce do svých produktů. Rostliny využívají slunce k fotosyntéze. Tento proces kombinuje kysličník uhličitý ze vzduchu s vodou a tím formuje energii či rostlinné stavební bloky. PURE zachytil tuto rostlinnou energii a stavební bloky, a tím jsme vytvořili schopnost rostliny využitelnou k tomu, aby mohla růst stejně i pokud je pro ní opravdové slunce méně dostupné.

Zdraví

Rostliny, které jsou v ideální kondici, mají tendenci vytvářet rezervy, které mohou poté využít v „horších časech“ (např. zapomeneme zalít, příliš vysoké teploty a podobně). Tuto optimální kondici přináší vašim rostlinám Pure.
Takové rezervy pak pomáhají tvořit intenzivnější chuť a barvu plodů - mnohem lepší než jste zvyklí. Tyto rezervy tvoří po zuby ozbrojenou armádu vybavenou potřebnými aktivními látkami na obranu rostlin. PURE obsahuje pouze 100% bezpečné a odbouratelné produkty – žádná residua.
Go for 100%, go Pure© 2010 BioVia     XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019