Úvod

Produkty PURE jsou léty prověřeným konceptem profesionální a ekologické péče o rostliny. Díky svému složení přinášejí hodnotné přírodní živiny pro vaše rostliny. Porozumění zdraví rostlin je podobné jako porozumění zdraví lidskému. Rostliny mají základní potřeby jako přiměřené zalévání, živiny, sluneční energii a půdu bohatou na prospěšné mikroorganizmy. Pokud nejsou tyto potřeby splněny, rostliny slábnou a nemohou se bránit stresům životního prostředí, škůdcům a ostatním nemocem.

Stejně jako u lidí, když jsou rostliny zdravé a silné, jejich vlastní schopnost přirozené odolnosti pomůže odolávat většině stresů a souvisejících problémů.

Produkty PURE jsou biologická hnojiva pro zvýšení obranyschopnosti rostlin a jejich komplexní výživu.
Vznikly na základě dlouholetého výzkumu a jejich účinky jsou ověřeny rozsáhlými aplikačními testy. Kombinace účinných látek obsažených v kompletních biologických hnojivech PURE zvyšuje účinky jednotlivých složek (synergie). Všechny produkty PURE jsou 100% biologické a vyrobené z pečlivě vybraných přírodních látek v nejvyšší kvalitě.

Používání produktů PURE zajistí, že vaše rostliny budou zdravé, silné a vaše domácnost nebude zatížena zbytečnými nebezpečnými chemikáliemi a látkami, které ke spokojenému a zdravému životu nepotřebujete ani vy ani vaše rostliny.© 2010 BioVia     XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019